Agroturystyka noclegi Dzierżążno Wielkie

Prowadzisz aktywny tryb życia? Cenisz sobie ekologiczne produkty? Pobyt w Sójkowym Zakątku zagwarantuje Ci niezapomniane wrażenia. Pływanie, nordic walking, rowery, siatkówka, badminton, warzywa z domowego ogródka i wiele więcej. Wybierając wczasy w otoczeniu natury, zagwarantujesz sobie wypoczynek przez wielkie W. Przejdź do dalszej części artykułu, a dowiesz się, ile może zaoferować Ci agroturystyka noclegi Dzierżążno Wielkie.

Sójkowy Zakątek – agroturystyka w Dzierżążnie Wielkim

Sójkowy Zakątek przywita Was pięknem okolicznej przyrody, uroczą chatką z dwoma gankami oraz radosnymi odgłosami naszych zwierzaków, gdzie serwować Wam będziemy przepyszne posiłki tworzone z darów przydomowego ogródka i drobiu z własnego chowu. Ugościmy Was w domu zbudowanym pod koniec XVIII wieku, który posiada 3 pokoje na poddaszu oraz 2 pokoje na parterze. To miejsce pełne życzliwości i dobrej energii, gdzie bez przeszkód możesz poczytać książkę, pospacerować czy odpocząć na plaży oddalonej o 2 km. Spokoju możecie doświadczać nie tylko poprzez obcowanie z naturą, ale również na zajęciach, przy dźwiękach mis tybetańskich, które dla was organizujemy.

Agroturystyka noclegi Dzierżążno Wielkie to miejsce, w którym wypoczywa się, doceniając uroki przytulnego wnętrza i rozkoszując się wolno płynącym czasem. Zaurocz się w wieczorach przepełnionych blaskiem iskier z ogniska i pięknymi dźwiękami gitary. Jeśli musisz w końcu „wyjechać i odpocząć”, nie znajdziesz do tego lepszego miejsca. Uroki w postaci much, komarów, kogutów piejących o 5 rano i pozostawiającym wiele do życzenia zasięgu sprawią, że pogrążysz się całkowicie w sielskim życiu.

Pochłaniaj każdą chwilę w Sójkowym Zakątku i poczuj więź z naturą. Z naszej strony gwarantujemy całodobową pomoc, w razie jakichkolwiek problemów. Chętnie polecimy Ci ciekawe miejsca w pobliżu, abyś mógł odkryć wszystkie zakątki, które oczarują Cię swoim pięknem.

Gospodarstwo agroturystyczne – wyjątkowe noclegi na wsi

Nasza agroturystyka znajdująca się w Dzierżążnie Wielkim to ostoja ciszy i spokoju dla tych, którzy lubią żyć w zgodzie z naturą. Zapraszamy wszystkich wielbicieli spacerów, doceniających walory wsi. U nas nie znajdziesz ani hotelowych warunków, ani spa, ale za to skosztujesz pysznych, domowych dań, spędzisz wieczór przy kominku z lampką wina i wyhamujesz szaleńczy tryb życia.

Gospodarstwo agroturystyczne położone gdzieś na małej wsi między województwem wielkopolskim i zachodniopomorskim to dla nas najpiękniejszy skrawek ziemi. Poznaj nas i daj się zauroczyć połaciami dzikiej przyrody.
Dzieci odwiedzające nas z rodzicami całe dnie spędzają w ogrodzie, gdzie bawią się z psami i kotami lub korzystają ze specjalnie przystosowanego placu zabaw. W razie niepogody zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej stodoły, gdzie znajduje się stół do ping-ponga, siłownia i miejsce do wypoczynku. Chętnie wypożyczamy także rowery, dzięki czemu odwiedzisz wszystkie pobliskie miejsca.

Przejdź na naszą stronę główną i dowiedz się wszystkich niezbędnych informacji na temat noclegu.