Agroturystyka z wyżywieniem

Noclegi na wsi często wiążą się z utrudnionym dostępem do sklepów. Na szczęście w Sójkowym Zakątku to nie problem. Agroturystyka z wyżywieniem załatwi sprawę. Zapewniamy naszym gościom pyszne śniadania, obiady i kolacje z produktów najwyższej jakości.

Agroturystyka z pełnym wyżywieniem – śniadania, obiady i kolacje z ekologicznych produktów

Zapewniamy, że posiłki serwowane w Sójkowym Zakątku są przygotowywane z najlepszych produktów. Goście doceniają, że warzywa są prosto z przydomowego ogródka, a mięso drobiowe pochodzi od zwierząt z własnego chowu. Ponadto dla dzieci oferujemy zniżkę -50% na każdy posiłek. Gotujemy także posiłki dla osób niejedzących mięsa (po wcześniejszym zgłoszeniu). Decydując się na nocleg w agroturystyce z wyżywieniem, pozbędziesz się problemu w postaci dojazdów do sklepów i tracenia czasu na gotowanie. Posiłki są duże i przygotowywane według domowych receptur, a nasza kucharka dostaje mnóstwo pochwał. Dzięki temu rozwiązaniu zjesz smacznie i zdrowo.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne to nie tylko wyśmienite menu, ale także niezliczona liczba atrakcji. U nas nie sposób się nudzić. Wybierz się na przejażdżkę rowerową, odwiedź pobliski las, popływaj w jeziorze, pograj w badmintona, ping-ponga czy siatkówkę, zorganizuj ognisko, poleż w hamaku lub zrelaksuj się przed kominkiem. To zaledwie namiastka tego, co czeka na Ciebie w Dzierżążnie Wielkim.

Położona na pograniczu województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego chatka to miejsce, w którym odpoczniesz, a wszystkie Twoje troski odejdą w niepamięć. U nas każdy pokój to zupełnie inna bajka. W „pokoju niebieskim” znajdziesz kominek, który nadaje niezwykle przytulny charakter, natomiast „pokój słoneczny” to możliwość korzystania z prywatnej łazienki. Bez względu na to, który pokój wybierzesz, nadal masz dostęp do wszystkich wspólnych części domu, w tym do wyposażonej kuchni, 2 ganków czy salonu z kominkiem. U nas niczego Ci nie zabraknie. Agroturystyka z wyżywieniem to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

W Sójkowym Zakątku zjesz posiłki na świeżym powietrzu

Letnie wieczory spędzane przy miłym cieple z ogniska i przyjemnych odgłosach palonego drewna to Twoje marzenie? W takim razie z przyjemnością udostępnimy Ci nasz grill lub ognisko. Wyczyścimy stanowisko i przygotujemy opał, abyś mógł bez przeszkód zabrać się za przygotowanie posiłku.

To jednak niejedyna forma spożywania posiłków w Sójkowym Zakątku. Co powiesz na śniadanie o świcie na naszym ganku? Aura cichego i spokojnego poranka, krople rosy na trawie i pianie kogutów w tle zagwarantuje Ci doznania, o jakie trudno gdziekolwiek indziej. Jak widać agroturystyka zapewniająca wyżywienie i wyjątkowe miejsca, w których można ten posiłek spożyć to świetny SPOSÓB, aby poobcować z naturą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników spokoju, którzy docenią domowy klimat, pyszne jedzenie i wyjątkowy charakter naszej agroturystyki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało. Ze względu na ograniczony zasięg preferujemy kontakt mailowy lub poprzez Facebooka. Z przyjemnością zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin, w którym odpoczniesz i naładujesz baterie.