Agroturystyka ze zwierzętami

Sójkowy Zakątek to miejsce wprost stworzone dla wielbicieli przyrody i PASJONATÓW pieszych wędrówek oraz osób spragnionych chwili wytchnienia. Nasza agroturystyka ze zwierzętami zapewni Ci masę pozytywnych doświadczeń i niezapomniany wypoczynek. Już teraz dowiedz się więcej na temat naszego wyjątkowego gospodarstwa agroturystycznego.

Sójkowy Zakątek – poznaj nasze zwierzaki!

W Wielkopolsce jesteśmy jednym z nielicznych gospodarstw agroturystycznych ze zwierzętami. Na naszej posesji spotkasz kozy: Bolka, Lolka i Tolę, gęsi: Romea i Julię, owieczkę: Marynę, a także kury, koty i psy. Jak widać mamy u nas cały zwierzyniec. Nasi podopieczni są przyjaźni i chętnie spędzają czas z gośćmi. Nie krępuj się ich odwiedzić. Ponadto prowadzimy hotelik dla zwierząt. Przyjmiemy pod opiekę Twojego pupila, po wcześniejszym zapoznaniu się z nim.

Wybierając Sójkowy Zakątek, możesz spodziewać się wielu atrakcji.
W ramach noclegu oferujemy:
– komfortowe i wygodne pokoje dostosowane do potrzeb gości,
– grill oraz miejsce do zorganizowania ogniska,
– ekologiczne posiłki, przygotowywane ze świeżych produktów,
– bliskość pól, lasów i jezior,
– darmowe wypożyczenie kijków do nordic walking i rowerów,
– na życzenie gościa sprzątamy w pokoju w trakcie pobytu.

Zapewniamy, że to zaledwie namiastka korzyści, jakie czekają na Ciebie w agroturystyce. Goście, którzy już nas odwiedzili, zgodnie przyznają, że wypoczęli, jak nigdy wcześniej. Bardzo słaby zasięg skutkuje tym, że przestają oni korzystać z urządzeń mobilnych, nie sprawdzają maili, nie odbierają telefonów z pracy i nie przeglądają mediów społecznościowych. W dzisiejszych czasach nocleg w agroturystyce to wyjątkowa propozycja nie do odrzucenia.

Agroturystyka ze zwierzętami w Wielkopolsce

Na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego występuje wiele agroturystyk, jednak Sójkowy Zakątek ma coś, co ciężko znaleźć gdzieś indziej – zwierzęta! Jeśli mieszkasz na co dzień w mieście, z dala od wiejskich uroków, koniecznie powinieneś postawić na ten rodzaj wypoczynku. Kozy, kury, owce czy gęsi to nasi stali mieszkańcy, którzy chętnie spędzają czas na łące i dają się fotografować.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 5 pokoi 2-4-osobowych, w różnych konfiguracjach. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób i posiada inny znak rozpoznawczy. Przechodząc do zakładki z pokojami, dowiesz się więcej na ich temat. Poznaj nasz „pokój biblioteka” lub „pokój Żółty” – obydwa są przytulne, a wynajmując je, masz dostęp do wszystkich innych części wspólnych domu, w tym kuchni, łazienki i salonu z kominkiem. Odwiedź także naszą stodołę przygotowaną specjalnie pod użytkowanie. Możesz pograć tam w ping-ponga lub skorzystać z siłowni.

W agroturystyce ze zwierzętami nie można narzekać na brak nudy. Urocze koty i psy, aż się proszą o pieszczoty i zabawę. Jeśli jednak będą akurat na drzemce, możesz udać się na plażę, wycieczkę rowerową po okolicznych wsiach lub grzybobranie w prywatnym lesie. Nie zwlekaj i już teraz wyślij zapytanie o wolny termin noclegu. Odpowiadamy bardzo szybko i dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł u nas spędzić przyjemne chwile.